Každý aspekt účtovníctva vedieme precízne a starostlivo, pričom naše služby prispôsobíme Vašim individuálnym potrebám a vášmu podnikaniu

Vitajte v spoločnosti Evuel 


Sme moderná, proaktívna a priateľská účtovná spoločnosť so sídlom v Bratislave. Poskytujeme komplexné účtovné služby s viac ako 15-ročnými skúsenosťami z oblasti účtovníctva. Našim klientom ponúkame profesionálne a na mieru šité služby za prijateľnú cenu.

Spolupracujeme s klientami z rôznych odvetví a sektorov, medzi ktoré patria napríklad cestovné kancelárie, stavebníctvo, maloobchod, IT a iní poskytovatelia profesných služieb.

Či už ste malý / začínajúci / rastúci podnik, podnik s registráciou DPH, spoločnosť s ručením obmedzeným, živnostník alebo jednoducho pracujete ako zamestnanec, robíme oveľa viac než len lúskanie čísel. Každý aspekt účtovníctva sa snažíme viesť precízne a starostlivo, pričom naše služby prispôsobujeme Vašim individuálnym potrebám a potrebám našich klientov. 

Spoločne pracujeme na tom aby sme Vás odbremenili od nutnosti orientovania sa v aktuálnych zákonoch a od komunikácie s úradmi.

Naša spoločnosť sa riadi zásadami, medzi ktoré patria profesionalita, lojálnosť a dlhodobé vzťahy s klientmi založené na vzájomnej dôvere. Ak uvažujete nad zmenou, no máte obavy opustiť známe prostredie a strach z neznámeho, budeme vás radi sprevádzať celým procesom presunu účtovnej agendy. Ak máte vlastnú predstavu alebo sa chcete dozvedieť viac, tak nás neváhajte kontaktovať.